Callaway Big Bertha Reva 21 RCH 40 dámský driver Pravá 10,5° Dámský

Popis produktu

Parametry produktu

Strana
pravá

Parametry produktu

Strana
pravá

Popis produktu

Tento driver Vás rádi necháme vyzkoušet v našem indooru nebo Vám můžeme nabídnout plnohodnotný fitting s TRACKMANem 4 tohoto driveru zdarma. Již disponujeme celou fittingovou sadou driverů PARADYM a Rogue ST!!!

Cela řada Reva byla vyvíjena společně s golfistkami všech výkonnostních kategorií, aby splňovala jejich očekávání. Na základě zpětné vazby a zapracováním všech nejlepších technologií a materiálů, které má Callaway k dispozici vznikly golfové hole, které si zamilují golfistky, které chtějí hrát hlavně na hřišti bez dlouhých hodin trénování na rohožce. 

Driver má vyšší trajektorii, pro snadné dosažení maximální carry vzdálenosti. Super lehké, stabilní shafty, díky kterým dokážete švihnout rychleji a předat míčku více energie. Díky tenké impaktové ploše bude energie převedena do maximální rychlosti míčku pro vzdálenost.    Technické parametry   10.5° 12°

Loft

Nastavitelný 9.5°-12.5°

Nastavitelný 11°-14°

Dostupné držení

RH 

RH / LH

Standardní délka 44.50" 44,50"

Lie 59.00° (nastavitelné) 59.00° (nastavitelné)

Objem hlavy 460cc 460cc

Švihová hmotnost

C8

C8  

Shaft: RCH 40

Shaft 

Flex

Weight

Torque

Kick Point

RCH 40 Graphite 

Ladies  40

Low

High

Grip: Lamkin ST Soft undersize +

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.